Informace o MŠ

___________________________________________________________________________________________________________________________
 

Aktuální informace pro rodiče!!!!

PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ

z technických důvodů

dne 31. 1. 2020 

Přerušení provozu MŠ leden.pdf (418,7 kB)

 
 
 
____________________________________________________________________________________________________________________________
Základní informace
 

Základní škola a Mateřská škola Bohuslavice, p. o., se nachází uprostřed obce, pod kostelem, v klidném prostředí. Vznikla z uvolněných prostor Základní školy, které prošly rekonstrukcí. Nově vzniklá mateřská škola je jednotřídní s kapacitou 28 dětí. Provozní doba je stanovena od 6.30 – do 16.30 hodin.

Třída mateřské školy s názvem „MYŠIČKY“ je velmi prostorná. Má svou šatnu, hygienické zázemí a kancelář pro učitelky. Herna plně zajišťuje spontánní hry a řízené činnosti dětí. Ty jsou obklopeny novým designovým nábytkem, hračkami, hudebním a hracími koutky.

Celodenní stravování včetně pitného režimu dětí a učitelek zajišťuje školní kuchyň. Do jídelny děti dochází i odchází v doprovodu učitelek. Jídelna je vybavena adekvátním nábytkem pro děti předškolního věku.

V letošním školním roce 2019/2020 je v prostorách školy otevřená mateřská škola s kapacitou 28 dětí.