Informace o MŠ

___________________________________________________________________________________________________________________________

Aktuální informace pro rodiče

Pracovní listy pro předškoláky ke stažení zde:

NOVÉ: INFORMACE K ZÁPISU!!

Opatření k zápisům do MŠ pro školní rok 2020 nové pdf.pdf (509455)

Uzavření MŠ od 16. března 2020 do odvolání!!

Placení obědů.

Obědy bude možné zaplatit po skončení karantény. Sledujte naše webové stránky.

________________________________________________________________

Základní informace

Základní škola a Mateřská škola Bohuslavice, p. o., se nachází uprostřed obce, pod kostelem, v klidném prostředí. Vznikla z uvolněných prostor Základní školy, které prošly rekonstrukcí. Nově vzniklá mateřská škola je jednotřídní s kapacitou 28 dětí. Provozní doba je stanovena od 6.30 – do 16.30 hodin.

Třída mateřské školy s názvem „MYŠIČKY“ je velmi prostorná. Má svou šatnu, hygienické zázemí a kancelář pro učitelky. Herna plně zajišťuje spontánní hry a řízené činnosti dětí. Ty jsou obklopeny novým designovým nábytkem, hračkami, hudebním a hracími koutky.

Celodenní stravování včetně pitného režimu dětí a učitelek zajišťuje školní kuchyň. Do jídelny děti dochází i odchází v doprovodu učitelek. Jídelna je vybavena adekvátním nábytkem pro děti předškolního věku.

V letošním školním roce 2019/2020 je v prostorách školy otevřená mateřská škola s kapacitou 28 dětí.